Mert Yazıcıoğlu’nun Dilan Çiçek Deniz’in Evinde Verdiği İddia Edilen Samimi Pozlar Ortalığı Karıştırdı!

Thor Saevarsson’la ilişkisi biten Dilan Çiçek Deniz ile Afra Saraçoğlu’ndan ayrılan Mert Yazıcıoğlu’nun adı aşk iddialarına karışmıştı biliyorsunuz ki…

Bir mekanda baş başa sohbet eden ikilinin, bir süredir görüştükleri iddia edilmişti. Hatta Dilan Çiçek de bu iddiaları doğrulamış ve ‘Birbirimizi tanıma aşamasındayız’ demişti. Bu itiraftan kısa bir süre sonra Mert Yazıcıoğlu’nun Instagram hesabından paylaştığı pozlar gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre Mert Yazıcıoğlu’nun verdiği samimi pozlar Dilan Çiçek Deniz’in evinde çekilmişti.

Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu’nun uzun ilişkilerden çıkıp birlikte olmalarına destek olan kadar tepki gösteren de çoktu. Gelin detaylara hep birlikte bakalım.

Eski nişanlısı Thor Saevarsson’la ilişkisi biten Dilan Çiçek Deniz’in adı magazin gündeminden düşmüyor.

Dilan Deniz’in adı, dört yıl birlikte olduğu oyuncu Afra Saraçoğlu’ndan ayrılan Mert Yazıcıoğlu ile anılmıştı.

Bir mekanda baş başa sohbet eden Dilan Çiçek Deniz ve Mert Yazıcıoğlu ikilisinin, bir süredir görüştükleri iddia edilmişti.

Dilan Çiçek ise haklarında çıkan aşk iddiasını doğrulamış ve “Birbirimizi tanıma aşamasındayız” demişti.

Bu açıklamadan kısa bir süre sonra, Mert Yazıcıoğlu’nun Instagram hesabından paylaştığı pozlar gündeme bomba gibi düştü.

Çünkü bu samimi pozların Dilan Çiçek Deniz’in evinde çekildiği iddia edildi…

İkilinin sıkı hayranları perdelerden, camlardan ve koltuklardan Mert Yazıcıoğlu’nun poz verdiği bu evin Dilan Çiçek Deniz’in olduğunu ortaya çıkardı.

Hem Dilan Çiçek Deniz’in hem de Mert Yazıcıoğlu’nun uzun ilişkilerden çıkıp birlikte olmalarına destek olan kadar tepki gösteren de çoktu…

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir