İstanbul’un göbeğinde silahlı baskın

İstanbul’un Fatih ilçesinde sabah saatlerinde yaşanan olayda bir saldırgan husumetlisinin iş yerini silahla bastı. Saldırgan iki kişiyi bacağından vurarak kaçtı. Daha sonra silah seslerini duyan vatandaşlar, durumu polis ve sağlık ekiplerine ihbar etti. Gelen ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralanan iki kişiyi ambulans ile hastaneye kaldırdı.

Yaşananlara tanık olan Azize Murat, olayı “Ben dışarıda oturuyordum. Bizim elemanda buradaydı. Ben ses duyunca bir şeyin patladığını duydum. Adamı gördüğüm anda elinde silah vardı. Kaçın lan ben polisim dedi. Sonra bu araya kaçarak gitti. Bu anı gördüm. Ben korktum, içeri kaçacaktım. Adam kaçın polis deyince ben yerimde kaldım” diye anlattı.

KISKIVRAK YAKALANDI

İki kişiyi yaraladıktan sonra olay yerinden kaçan saldırganı polis ekipleri kıskıvrak yakaladı. Yakalanan saldırgan ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Yaralanan iki kişinin de sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Saldırganın elinde silah ile kaçtığı o anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir