Kanser Tedavisi Gören Tanyeli Milano Podyumunda Alkış Yağmuruna Tutuldu!

Geçtiğimiz aylarda pankreas kanseriyle mücadele ettiğini öğrendiğimiz Tanyeli, sağlık durumuyla herkesi derinden etkilemişti. Tedavisi devam eden Tanyeli, kanser hastalarına moral olmak için Milano Fashion Week’te podyuma çıktı. Kırmızı elbisesiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Tanyeli, alkış yağmuruna tutuldu.

Oryantalin efsane isimlerinden Tanyeli, pankreas kanserine yakalandığını açıklamıştı.

Enerjisini ve umudunu koruduğunu açıklayan Tanyeli sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmaya devam etti. Yaşadığı süreci sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü isimden sevindirici bir haber geldi.

Tanyeli, dünyanın en önemli moda organizasyonlarından olan Milano Fashion Week’de podyuma çıktı.

Kırmızı bir elbise tercih eden Tanyeli, konukların ve basının tüm dikkatini üzerine çekti. Yağmur Özer’in tasarımıyla podyuma çıkan ünlü isim, yoğun ilgi gördü.

Kanser hastalarına moral olmak isteyen Tanyeli, kazıttığı saçlarıyla katılımcılardan büyük tezahürat ve alkış aldı.

Yaşadığı süreçte enerjisini ve umudunu koruyan Tanyeli, sosyal medya paylaşımlarının yanısıra katıldığı etkinliklerle kanser hastalarına umut olmaya devam ediyor.

Tanyeli, podyuma çıkmadan önce ise Madonna, Prenses Margaret gibi ünlü isimlerle dans eden dünyaca ünlü dans sanatçıcı olarak tanıtıldı.

O anları sosyal medya hesabından paylaşan Tanyeli, yazdığı açıklamayla ise herkesi duygulandırdı. 

Tanyeli, ‘Anadolu topraklarında doğmuş biri olarak dünyada bir seyyahım, kaderime yazılan her şeye tevekküldeyim, ve dünya üzerindeki görevimi tamamlamak için son nefesime kadar yola devam.’ ifadelerini kullandı.

“Benim gibi bu hastalıkla mücadele eden tüm kardeşlerim için burada olmak beni motive etti.”

Ağrılarının kendisini zorladığını fakat bu hastalıklar mücadele eden başka kişilerin kendisine enerji verdiğini belirten Tanyeli, ayrıca paylaşımında ‘Paris Moda Haftası’nda görüşmek üzere’ diyerek müjdesini de verdi.

Sosyal medya hesabından enerji dolu paylaşımlarına devam eden Tanyeli’yi böyle görmek ise hepimizi mutlu ediyor!

Umarız ışığınız, enerjiniz, mutluluğunuz daim olur!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir