MÜSİAD Vizyoner’23 Etkinliği Muğla’da Gerçekleşti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Merkezi tarafından her iki yılda bir düzenlenen MÜSİAD Vizyoner’23 etkinliğine MÜSİAD Muğla Şube Başkanı Nevzat Aykaç ve yönetim katılım gösterdi.

MÜSİAD üyesi birçok iş adamı, misafirler ve özel konuklarla gerçekleşen Vizyoner’23’e MÜSİAD Muğla Başkanı Nevzat Aykaç, Başkan Yardımcısı Abdullah Şenol Şengür ve Yönetim Kurulu Üyesi Barış Cantopçu da katıldı.

‘Biz’in Gücü’ sloganı ile gerçekleşen Vizyoner’23’de, ‘Teknoloji’de Biz’in Gücü’, ‘Girişimde Biz’in Gücü’, ‘Dünyayı Değiştirmede Biz’in Gücü’, ‘Değerlerde Biz’in Gücü’ başlıklarında gerçekleşen oturumlarda katılımcılara önemli bilgiler sunuldu.

Programa katılan MÜSİAD Muğla Başkanı Nevzat Aykaç; “MÜSİAD tarafından 2015 yılından bu yana her 2 yılda bir yapılarak bu sene 5’incisi düzenlenen Vizyoner’23 programının ‘BİZ’in gücü sloganı ile gerçekleşmesi ülkemiz adına manidar bir ifade olmuştur. İnsanlık olarak zorlu süreçlerden geçtiğimiz özellikle bu günlerde, sen ben ayrımı yapılmaksızın birlikte Biz’in Gücü ile hareket etmemizin önemini vurgulanmıştır. Değerli konuşmalarıyla da bu programa katılan bürokrat, üretim, bilim ve akademisyen konuklarımızın seçimi günün anlam ve önemini bir kez daha bizlere göstermiştir” dedi.

MÜSİAD Vizyoner’23’e Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, yazar ve akademisyen Prof. Dr. Türker Kılıç, Turkcell Genel Müdürü Dr. Ali Taha Koç, A Milli Futbol Takımının başarılı Teknik Direktörü Vincenzo Montella gibi önemli isimler katıldı. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir